Gospodarstwo Agroturystyczne oferta pracy na stanowisku Praca w Gospodarstwie Agro | Praca w rolnictwie

Logowanie

Hasło:

Gorące oferty

Adres e-mail:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca w Twoim mieście

Skorzystaj z poniższej listy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym mieście.

Gospodarstwo Agroturystyczne / Oferta z dnia: 2010-09-12

O firmie

Gospodarstwo Agroturystyczne

Oferowana praca

Stanowisko: Praca w Gospodarstwie Agro
Nr ref.:
Miejsce pracy: / mazowieckie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Poszukuję uczciwej, sumiennej, lubiącej zwierzęta osoby do pomocy w prowadzeniu gospodarstwa agroturystycznego. Praca w ogrodzie i obejściu,drobne prace fizyczne (np. rąbanie drewna, zamiatanie, sprzątanie stajni i pokoi). Zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie. Szukam osób, które nie będą bały się zmiany miejsca zamieszkania. Praca nie jest "na godziny". Okolica to las i niewielka wieś. W gospodarstwie jest konik, koza, owca oraz kury i kaczki. Istnieje możliwość wynagrodzenia prowizyjnego od ilości gości.

Wymagania

Uczciwość, sumienność, bez nałogów, cierpliwość, dyspozycyjność

Oferujemy

Zakwaterowanie, wyżywienie, wynagrodzenie prowizyjne

Forma kontaktu

lumbina@wp.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.

← Wstecz